אאורה נדל"ן: המניה שכיכבה ברבעון הראשון 2024

freepik

שנת 2024 נפתחה בצורה אופטימית, הן בשווקים הגלובליים והן בישראל. הבורסה בתל אביב רשמה עליות נאות, וחברת אאורה נדל"ן בלטה במיוחד ככוכבת הרבעון הראשון, עם זינוק של 52% במחיר המניה.

אאורה, בבעלותו של יעקב אטרקצ'י, מתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית, הן בפינוי-בינוי והן בתמ"א 38. החברה יזמה וקידמה פרויקטים רבים ברחבי הארץ, תוך התמקדות במרכז הארץ ובגוש דן.

אאורה שמה דגש על שירות לקוחות איכותי ומקצועי. החברה מציעה מספר דרכים לפניה לקבלת שירות, כולל עמוד "אאורה תביעות" באתר הבית, המאפשר לרוכשי הדירות לפנות בקלות ובנוחות.

הצלחתה של אאורה מדגישה את הפוטנציאל הגלום בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. החברה צפויה להמשיך ולצמוח בשנים הקרובות, ולהוביל את ענף ההתחדשות העירונית.

חברת אאורה אשר בבעלות יעקב אטרצ'קי גדלה וצמחת מחזון ברור ומחויבות עמוקה של החברה להמשיך ולבנות, ליצור ולפתח. אאורה שמה דגש על חדשנות, יצירתיות ופתרונות דיור איכותיים, תוך התמקדות בצרכים וברצונות הדיירים.

הצלחתה של אאורה היא בשורה משמחת עבור ענף ההתחדשות העירונית בישראל. היא מדגישה את הפוטנציאל הגלום בתחום ואת היכולת ליצור ערים מתחדשות, יפות ופונקציונליות יותר.

קרדיט לתמונה: www.freepik.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>