עגורן מטפס – סטנדרטים חדשים בבנייה לגובה

מעל איילון, בצמתים מרכזיים ברחבי הארץ ובתכנון המחלפים הגדולים ביותר בעולם, עגורן מטפס משמש לביצוע פרויקטים מרשימים תוך עמידה בהספקים גבוהים ובזמן קצר. תפעול עגורן מטפס מאפשר את קיצור זמני העבודה והשלמת פרויקטים בזמן מינימלי ותוך חסכון משמעותי בעלויות.

עגורן מטפס – היתרונות

עגורן מטפס מייצג את הסטנדרטים החדשניים ביותר בתחום הבנייה: הוא מספק מענה אידאלי בעבודה בפרויקטים מגוונים, ביניהם ביצוע עבודות בגובה תוך ביצוע עבודות בקומות נמוכות יותר ללא הפרעה וללא תלות בעבודה המתבצעת בגובה.

בעידן הנוכחי, מבנים אינם נבנים מהיסוד אלא מורכבים כמכלול שלם המתהווה על פי תכניות מתקדמות. קצב ההתקדמות מוכתב על ידי רמות הטכנולוגיה המשמשות לבנייה וקידום תכניות מתאר ברחבי הארץ והעולם.

מה הוא עגורן מטפס?

עגורן מטפס כשמו כן הוא – עגורן המטפס על גבי מעטפת הבניין.

סקייליין עגורנים וטכנולוגיות מתחזקת, מתפעלת ואחראית על קידום פרויקטים שונים ברחבי הארץ תוך שימוש בעגורנים מטפסים מהדגמים המתקדמים בעולם. עגורן מטפס הוא עגורן התלוי מחות למעטפת הבניין וללא חיבור ישיר לקרקע.

עגורן מטפס נסמך על בסיס מטפס, וזה בתורו נתמך על ידי המבנה הייעודי. הבסיס מחובר אל מעטפת המבנה באמצעות מסגרות מטפסות ויתדות. גובה העגורן ניתן להתאמה ככל שעולים עם הבנייה לגובה המבנה. דגמים שונים של עגורנים מטפסים כוללים סולמות מתכת, מוטות או צינורות מתכת.

כדי להבטיח עמידה בתקנים המחמירים ביותר ובקצב הזמנים ה שמכתיבים מנהלי הפרויקטים, יזמי התכניות ויוצרי המדיניות, הספק וקצב השינוע הם שם המשחק. פתרונות ישנים כבר לא משחקים תפקיד יעיל ונדרש מכשור שיספק את הצורך בשינוע של אינספור הנפות מדי חודש בפרויקטים שונים ברחבי הארץ והעולם.

היתרונות הייחודיים לעגורן מטפס

העבודה עם עגורן מטפס נולדה מתוך הצורך להגביר את קצב הבנייה ולעמוד בהספקים גבוהים יותר. במקום להעביר את כל תהליך השינוע צעד אחר צעד, העגורן מטפס כשמו כן הוא, "מטפס" על דופנה החיצוני של מעטפת הבניין תוך עיגון העגורנים שלו אל קורות הפלדה המותקנות בשלד הבניין. קורות הפלדה בתורן, מורמות עם כל שלב בו מתקדם העגורן המטפס.

באופן זה, העגורן המטפס מאפשר לנו בסקייליין להתקדם במהירות, יעילות ודייקנות מרבית בפרויקטים המצריכים עמידה בסטנדרטים גבוהים. בנוסף לחסכון הזמן, עגורן מטפס חוסך את הסרבול המורכב הכרוך בהרכבת הסחורה על העגורן, אבטחתה בכל הסעה ונשיאה מחדש ותפעול מסורבל של הסחורה החל מרגע פריקתה. ללא שימוש בחוליות מרובות, בקשירות בתצורה המסורתית וללא סרבולים בתהליכי העבודה – זמני הביצוע מתקצרים משמעותית ומאפשרים חסכון ענק בעלויות תפעול ועבודה.

תכנון עבודה חלק ללא הפתעות בתהליך, ללא קיצורי דרך או לחצי עבודה הנוצרים כתוצאה מתכנון ליקוי. הודות לגמישות ויעילות התפעול של עגורן מטפס, יעילות העבודה מתגברת משמעותית ומבטיחה הספקים גבוהים ומשמעותיים בתוך זמן קצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>