אאורה מרחיבה את אחיזתה בשוק הנדל"ן: רוכשת את מגידו תמורת 280 מיליון שקל

freepik

חברת אאורה נדל"ן, שבשליטת יעקב אטרקצ'י, ממשיכה במסע ההתרחבות שלה ורוכשת את חברת ייזום הנדל"ן מגידו מידי רני צים מרכזי קניות תמורת 280 מיליון שקל.

העסקה כוללת את פעילות המגורים של מגידו, הכוללת כיום 15 פרויקטים בשלבי תכנון וביצוע שונים, עם היקף כולל של כ-2,300 יחידות דיור.

מהלך אסטרטגי משמעותי לחברת אאורה נדל"ן:

רכישת מגידו היא צעד אסטרטגי משמעותי עבור אאורה, שכן היא תאפשר לה להרחיב את פעילותה בתחום הבנייה למגורים ולאזן את תמהיל הנכסים שלה.

הרחבת פעילות וחדירה לשווקים חדשים:

מגידו מתמקדת בפרויקטים ייחודיים ומתחדשים, בעיקר באזורי ביקוש גבוהים, כגון תל אביב, ירושלים והרצליה. רכישת החברה תאפשר לאאורה לחדור לשווקים חדשים ולהרחיב את פעילותה באזורים אלה.

חיזוק מעמדה של אאורה:

העסקה מדגישה את כוחה של אאורה בשוק הנדל"ן למגורים ואת יכולתה לבצע עסקאות משמעותיות. צעד זה מחזק את מעמדה של אאורה כאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, ומעמיד אותה בראשיתה של דרך חדשה שתוביל אותה להצלחה רבה עוד יותר.

צוות מיומן ומקצועי:

אאורה ידועה בצוות המיומן והמקצועי שלה, המאופיין בחדשנות, יעילות ומחויבות למצוינות. צוות זה יהווה גורם משמעותי בהצלחת רכישת מגידו ובשילוב פעילותה בחברה (פניות באתר החברה בעמוד "אאורה תביעות").

קרדיט לתמונה: www.freepik.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>