מניית אאורה מזנקת

שנת 2024 מתאפיינת בקשיים רבים בענף הבנייה והנדל"ן בישראל. המלחמה, יחד עם מחסור חמור בעובדים, הביאו לירידה בקצב הבנייה ולעלייה משמעותית בעלויות. כתוצאה מכך, חברות רבות נאלצות לדחות פרויקטים ואף להפסיק את פעילותן.

בניגוד למגמה הכללית, חברת אאורה הצליחה להמשיך לקדם את הפרויקטים ולדווח על כך ש מניית אאורה זינקה בשנת 2024, בהשוואה לשנת 2023.

הכנסות אאורה ב-2024 עלו ב-23% מיליארד שקל. אאורה מציינת בדו"חות השנתיים כי מצבת העובדים באתרי הבנייה אינה מלאה, אך עד כה למלחמה לא הייתה השפעה מהותית על התקדמות הפרויקטים.

מניית אאורה עולה בכ 4% בבורסת תל אביב, לאחר שהחברה דיווחה על עלייה בהכנסות וברווח הגולמי ב-2023 ומדווחת על קצב מכירות גבוה ב-2024, לעומת 2023.

חברת אאורה נקטה במספר צעדים על מנת לשמור על חזקה גם בעת משבר. החברה מציבה לכל לקוחותיה מענה אמין ויעיל על מנת שלקוחות החברה יוכלו תמיד לפנות בעמוד "אאורה תביעות" לקבל מענה במקרה הצורך. ניתן גם לקרוא חוות דעת על חברת אאורה ב"אאורה ישראל חוות דעת".

לפרויקטים של החברה- בקרו באתר החברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>